HİZMETLER

Mimari Tasarım

Mimari Tasarım

Tasarımda modern, estetik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Mimari Tasarım
Tasarıma başlanmasından, bir yapının kullanılmasına kadar geçen aşamalarda; kullanıcı istekleri, çevresel faktörleri, estetik ilkeleri göz önünde alarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
İç Mimari Tasarım
Modern ve fonksiyonel tasarımlar ile küçük alanların değerlendirilmesi, büyük alanların kullanışlı mekanlar haline getirilmesi için doğal ve çevre dostu malzemeler tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Ürün Tasarımı
Özel tasarım bir mobilya, obje, detay gibi ürünlerin kullanım alanı ve standartları baz alınarak günümüz malzemeleri ile entegre, modern yorumlar ile tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Konsept ve Proje Tasarımı
Bir yapının, yapı topluluğunun ve ya ürünün; konsept tasarımı, projelendirme çalışmaları, paftalama ve sunuş standartlarında, yapılan analizler ve sentezlenen veriler ışığında tasarlamaktayız.
Modelleme ve Görselleştirme
Mimari modelleme, görselleştirme, animasyon ve render çalışmaları ile yapının çıkabilecek sorunları ve projeyi uygulanmadan proje aşamasında görebilmek için tasarlamaktayız.
Online Danışmanlık
Projenin her aşamasında online danışmanlık ve uzaktan destek sağlayarak yetişmeyen projelerinizde ya da uzman desteği almak istediğiniz zamanlarda bize ulaşabilirsiniz.