HİZMETLER

Hizmetler

Mimari Tasarım

Tasarımda modern, estetik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Mimari Tasarım
Tasarıma başlanmasından, bir yapının kullanılmasına kadar geçen aşamalarda; kullanıcı istekleri, çevresel faktörleri, estetik ilkeleri göz önünde alarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
İç Mimari Tasarım
Modern ve fonksiyonel tasarımlar ile küçük alanların değerlendirilmesi, büyük alanların kullanışlı mekanlar haline getirilmesi için doğal ve çevre dostu malzemeler tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Ürün Tasarımı
Özel tasarım bir mobilya, obje, detay gibi ürünlerin kullanım alanı ve standartları baz alınarak günümüz malzemeleri ile entegre, modern yorumlar ile tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Konsept ve Proje Tasarımı
Bir yapının, yapı topluluğunun ve ya ürünün; konsept tasarımı, projelendirme çalışmaları, paftalama ve sunuş standartlarında, yapılan analizler ve sentezlenen veriler ışığında tasarlamaktayız.
Modelleme ve Görselleştirme
Mimari modelleme, görselleştirme, animasyon ve render çalışmaları ile yapının çıkabilecek sorunları ve projeyi uygulanmadan proje aşamasında görebilmek için tasarlamaktayız.
Online Danışmanlık
Projenin her aşamasında online danışmanlık ve uzaktan destek sağlayarak yetişmeyen projelerinizde ya da uzman desteği almak istediğiniz zamanlarda bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım

Tasarımda modern, estetik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Web Site Tasarımı
Responsive ve modern web site tasarımlarımız ile günümüz trendlerine uygun şekilde size ve işletmenize özel web siteler tasarlamaktayız.
Yönetim Paneli Tasarımı
Web sitenize uygun şekilde tasarlanmış yönetim paneliniz ile kod yazmadan web sitenizde pek çok değişiklik yapma imkanı sağlamaktayız.
UI - UX Tasarımı
UI ve UX tasarımları ile kullanıcılarınızın iyi birer site deneyimine sahip olması için çalışmaktayız.
İçerik Çalışmaları
Web sitenize ve ya sosyal medyanıza içerik bulmak ve oluşturmak konusunda desteğe ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.
Seo Çalışmaları
Web site sıralamalarında, web sitenizi ilk sıralara çıkarmak için kapsamlı seo çalışmaları yürütmekteyiz.
Sosyal Medya Çalışmaları
Sosyal medya reklamları ile işletmenizi büyütmek, özgün tasarımlar ile markanızı tanıtmak ve daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlamak için içerik çalışmaları, hesap yönetimi ve danışmmanlıklar vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Tasarımda modern, estetik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Markanın tanıtımlarında ve tasarlanmasında, kurumsal kimliğin oluşturulması ve ne gibi tasarımlar yapılması konularında çalışmalar yapmaktayız.
Logo Tasarımı
Markanıza en uygun logo ile temsil etmeniz için tasarımlar yapmaktayız.
Kartvizit Tasarımı
Kişi, marka ve ya işletme için ihtiyacınız olan modern kartvizitleri tasarlamaktayız.
Ambalaj Tasarımı
Ürün kadar ambalajı da ürün satışında söz sahibidir. Doğru tasarımlar ile daha fazla kitleye hitap edebilmeniz için çalışmaktayız.
Broşür Tasarımı
Kafe, restoran ve ya işletmeler için indirim, tanıtım ve içerik gibi konularda dijital ve el broşürleri hazırlamaktayız.
Portfolyo ve CV Tasarımı
İş hayatında kimlik konumunda olan portfolyo ve cv konusundaki tasarımlarımız ile yanınızdayız.
Image
Neden Biz?

Neden Biz?

Projelerimizin ana temeli olarak belirlediğimiz; profesyonellik,yaratıcılık,modern ve estetik olma ilkeleri ile tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Geniş yelpazemiz ile pek çok alanda çalışmalar yürütmekteyiz. Şimdi danışmanlık almak için bize ulaşın.

Mimari, web ve grafik tasarım alanlarında çalışmalar yapmaktayız. Mimari alanda; konsept,tasarım,uygulama,detay,modelleme ve render gibi her türlü mimari projelendirme aşamalarında çalışmalar yürütmekte ve online danışmanlık vermekteyiz. Web tasarım alanında; her türlü Web site,içerik,yönetim paneli,veritabanı,uygulama tasarlamaktayız.Analizler ve sentezler ile seo ve reklam çalışmaları yürütmekteyiz. Sosyal medya hesap yönetimi ve içerik tasarımları yapmaktayız. Grafik tasarım alanında; logo,kartvizit,cv,portfolyo ve kurumsal kimlik çalışmaları yürütmekteyiz. Detaylı çalışmalara ulaşmak için hizmetlerimiz sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Çalışma sürecimiz karşılıklı iletişim ve görüşleriniz dikkate alınarak 4 aşamalı olarak ilerlemektedir. İlk aşamada; bize ulaştığınızda bizden beklediğiniz hizmet ile ilgili proje detaylarını ulaştırmanızı istemekteyiz. İkinci aşamada; ulaştırdığınız dökümanları inceleyerek bir ön çalışma yürütmekte ve gerekli sözleşmeleri hazırlamaktayız. Hazırlanan sözleşmeye dahil edilmek üzere ve sizin isteklerinizi net şekilde anlamak için analizler yapmakta ve entegre çalışmalar yürütmekteyiz. Üçüncü aşamada; Ön çalışmalarımızı projendirmekte ve size teslim öncesi sunumu gerçekleştirmekteyiz.Bu aşamanın amacı;teslim öncesinde revizyona ihtiyaç duyulmadan çalışma sağlamak ve en kısa zamanda teslimi gerçekleştirebilmektir. Dördüncü aşamada; projeniz size teslim edilmektedir.

Teslim süresi istenilen çalışmaya göre değişmektedir ve yapılan ön analiz ile ortaya çıkan teslim süresi belirlenerek sözleşme hazırlanır. Ortalama sürelerde ise mimari tasarım alanında; uygulama projesi çiziminde bir kat planı ya da bir kesit gibi tekli çizim yapı büyüklüğüne bağlı olarak 1-3 gün arasında, modelleme ve render çalışmalarında ise bir yapının dış cepheleri 3-10 gün arasında yine modelleme ve render çalışmalarında bir yapının bir alanı 2-5 gün arasında değişmektedir. Web tasarım alanında; bir web sitenin tasarlanmasında anasayfa 3-5 gün arasında, anasayfa dışında bulunan sayfalar 1-3 gün arasında değişmektedir. Grafik tasarım alanında; bir logonun tasarlanması 1-3 gün, bir kartvizitin tasarlanması 1-3 gün, kurumsal kimlik çalışmaları 1-5 gün, broşür çalışmaları 2-4 gün arasında değişmektedir. Sosyal medya tasarımlarında; bir instagram tema çalışması 3-5 gün, instagram tekli post ve hikaye çalışması 1 gün olmaktadır. Özel günlerin yaklaşması ile gelen tarihlerde teslim sürelerinde 1 gün ertelenmeler yaşanabilmektedir. Bu sebeple özel günlerde önceden bilgi almanızı tavsiye ederim. Özel tasarımlarda ve büyük çaplı tasarımlarda süreler uzayabilmektedir. Yine bununla ilgili önceden bilgi almanızı tavsiye ederim.